18 vjeçari grumbullohet me ekipin e parë

0
SHPËRNDAJE

14886118_10153916167386770_101625502_n
Enea Mihaj

Fale punës dhe paraqitjeve të mira, shqiptari 18 vjecar Enea Mihaj është bërë pjesë e ekipit të parë të Panetolikos në Superligën greke. Mihaj shquhet për forcën dhe sigurinë në repartin e mbrojtjes ku kryesisht është i vendosur në qendër. Mihaj i bashkohet kështu legjionarëve të tjerë si Lila, Ziko, Andoni, Hoxhalli e Topi, të gjithë këta pjesëtarë në elitën e futbollit grek.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.