19 vjeçari Lokaj shënon në Slloveni (video)

0
SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë bëri debutimin në futbollin profesionist e tani, në ndeshjen e dytë të tijën në kampionatin slloven, Fabian Lokaj shënon një gol të bukur por që vlen edhe tre pikë shumë të rëndësishme për Koper që fiton jashte fushe 0-1 ndaj Krka. Fabian Lokaj  ka zhvilluar edhe disa ndeshje për Kombëtaren e Shqipërisë U17 dhe U19.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.