2 mungesa të rëndësishme në Partizani – Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

Superiorja /Super ndeshja Partizani-Skënderbeu do ketë dy mungesa të rëndësishme, nga 1 për secilën skuadër.

Ndeshja Partizani-Skënderbeu është ndoshta sfida më e rëndësishme e kësaj jave, pasi luhet midis dy skuadrave rivale për titull.

Në këtë ndeshje, si Starova, ashtu edhe Daja, do të kenë nga një mungesë të rëndësishme për këtë përballje,lojtarë këta që kanë qenë në dyshim gjatë këtyre ditëve, por tashmë nuk ka më dilema.

Mentor Mazrekaj për Partizanin dhe Sabien Lilaj për Skënderbeun nuk do të jenë në këtë takim, por të dyja skuadrat e kanë kontingjentin e duhur për ta përballuar mungesën e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.