2 rikthime të rëndësishme tek Luftëtari

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Luftëtari mori tre pikë me mjaft vlera në ndeshjen me Teutën, sfidë në të cilën ata kishin disa mungesa të rëndësishme.

Dy prej tyre ishin për shkak të kartonëve të verdhë të marrë ndeshjen me Vllazninë, çka do të thotë se do të ketë rikthimi për sfidën e radhës me Tiranën.

Bëhet fjalë për sulmuesin kryesor Rexhinaldo dhe vlonjatin Lejdi Liçaj, që të do të jenë nën urdhrat e stafit teknik dhe do jenë një forcë më shumë për skuadrën, që luan një sfidë të rëndësishme, tashmë për të thelluar diferencën edhe me Tiranën për vendin e katërt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.