Nga Superliga ne Gjermani / Vazhdon “eksodi”

0
SHPËRNDAJE

I larguari i radhes nga kampionati Shqiptarë, ėshte ish mesfushori i Korabit Besmir Arifaj .

Arifaj ka zjedhur te “braktis” kampionatin Shqiptarë per te vazhuar karrieren ne ligat Gjermane ku do te gjej dhe shumë emra te njohur te futbolli Shqipetare si , Emiliano Lundraxhiu, Erjon Mustafai , Enkel Alikaj , Ilir Caushaj , Elton Doku ,Mergim Sulmataj etjer lojtar te njohur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.