Kamza “dashuron” ende Sebino Plakun

0
SHPËRNDAJE

Kamza nuk po gjen ende “bomberin” per sulmin teksa mes shume emrave që lakohen , dhe atyre qe vijn ne prov as kush nuk po bind .

Drejtuesit vazhdojnë akoma “dashurin” për Sebino Plaku ,i cili për momentin eshte pjes e Skenderbeut qe nuk po e le te lire Plakun qe te ketë mundesi te firmosi me Kamzen.
Plaku eshtë vene prej kohesh ne shënjester te “Kamzalinjëve” duke u berë deshira më e madhe e merkatos.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.