Zyrtare Latif Amadu firmos me Teutën

0
SHPËRNDAJE

Teuta ka prezantuar mbremjen e sotme sulmuesin e ardhur nga Gana Latif Amadu .

Amadu është berë prej nje muaji pjes e Teutës ku bindi në prov dhe më pas stafi vendosi ta mbaj ne ekip duke firmosur kontraten.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.