Zbulohet lojtari kombëtares së Brazilit që do të sillte Bebeto

0
SHPËRNDAJE

Partizani arriti pak ditë më parë bashkpunimin me ish lojtarin e njohur te kombetares së Brazilit , Bebeto që premtoj një lojtar te kombetares se moshave te Brazilit .

Sot në media eshte zbuluar emri i lojtarit ai quhet Warley Gleyson dos Santos Alves , 24 vjec luan si mesfushorë por nuk ka një cv te pasur pasi ka luajtur me ekipe të Seria D në Brazil , Santos Alves ka luajtur dhe me kombetaren u17 të Brazilit.

Warley Gleyson dos Santos Alves ne tre sezonet e fundit ka luajtur vetem 540 minuta ,nuk dihet ende
nëse mesfushori do të jetë në prov apo do të firmosi kontratën me Partizanin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.