Fatjon Kiri , nga Korabi tek Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

U zyrtarizuar pak ditë më pare si lojtari më i ri i Korabit Fatjon Kiri ka prishur me koncensus kontraten me drejtuesit Dibran për tu rikthyer në shtëpi.

Kiri sezonin e ri do të jetë pjes e Vllaznis nga ku është formuar si lojtarë.

Sezonin e fundit Kiri ka provuar të luaj me Tërbunin dhe Tomorrin .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.