Ilir Daja: Primarë për ne është fitimi titullit

0
SHPËRNDAJE

Në intervistë për “supersport” trajneri i Skenderbeut flet pas fitores me Flamurtarin

Daja:Kemi filluar mbare pasi primarë për ne është fitimi i titullit , mendoj jemi me kembë ne tokë pasi me anë të paraqitjes mire në kampionat shkohet lart në europë.

Mungesa e Osmanit , dhe futja e Gavazajt në kondicionin jo të duhur , filluan ta balancojnë lojen ,mendoj ishte fillim i mirë por jo aq i mire.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.