Plaku ne dyshim ndaj Skenderbeut

0
SHPËRNDAJE

Kapiteni i Kamzes Sebino Plaku , pritet te jete mungesa e vetme e Kamzes për sfiden ndaj Skenderbeut.

Sipas asajte qe shkruan shtypi sportiv , Plaku ka nje gjyqë te hapur me ish ekipin Polak Slask Wroclaw , dhe i duhet te paraqitet ne gjykatë duke berë te mungoj ndaj ish ekipit te tij.

Www.EFA.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.