Takaj: Me Partizanin e Beogradit do kërkojmë të marrim fitoren e parë

0
SHPËRNDAJE

Presidenti Ardjan Takaj fletë për “supersport” për ndeshjen e Europa League me Partizanin e Beogradit.

Ardjan Takaj

Takaj: Është vetëm një ndeshje futbolli dhe si e tillë, natyrisht që nuk ka vend për nacionalizëm. Presim shumë njerëz në stadium, që do të mbështesin ekipin dhe jam o bindur që do të zhvillohet një betejë e bukur, vetëm në aspektin sportive.

“Ndërkohë Takaj nuk ngurron të bëjë të ditur edhe objektivin e skuadrës në këtë takim / Takaj: Do të kërkojmë të marrim fitoren e parë në këtë edicion të gurpeve në Europa League, pasi i shkuam shumë pranë në ndeshjen ndaj Young Boys. Mendoj se i kemi të gjitha mundësitë për të bërë një ndeshje të bukur dhe për të dalë me 3 pikë nga fusha e lojës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.