Partizani gjobitet , teksa luante ndaj Luftëtarit

0
SHPËRNDAJE

Partizani ka siguruar dje fitoren e parë në shtëpi teksa ka mposhtur Luftëtarin 2-0 me Golat e Sukaj dhe Trashit.

Partizani

Teksa ndeshja po luhej drejtuesi i autobuzit të Partizanit ka parkuar keq para stadiumit “SelmanStermasi” dhe është gjobitur me 30 milek .
Gjoba

S'KA KOMENTE

Comments are closed.