93 vite Flamurtar!

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari duke festuar

Skuadra e Flamurtarit feston 93 vjetorin e krijimit. Përmes një postimi në facebook zyrtar klubi vlonjat ka bërë të ditur dicka të tillë. Mbase në këtë moment të vështirë që po kalon skuadra kuqezi ky përvjetor do të shërbejë për t’i kujtuar të gjithëve në kampin e Flamurtarit për historin dhe rëndësin e kësaj skuadre në futbollin tonë.


Flamurtari (2)


 

Stafi minuta90.com duke i uruar pavdekshmëri në futbollin tonë FC Flamurtarit, bashkohët në këtë ditëlindje të një nga skuadrat që kanë shkruar historin e futbollit tonë edhe në arenat ndërkombëtare!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.