Dy prezantime tek Tirana

0
SHPËRNDAJE

Tirana ka prezantuar pasditen e sotme dy goditjet radhës në merkato.

Alvaro Bisha vjen nga Sopoti i Librazhdit ku beri një sezonë pozitivë, Bisha me parë ka provuar te luaj me Korabin , Tomorrin dhe Flamurtarin ku eshte formuar si futbollistë.

Goditja e dytë është mesfushori nga Uganda Toni Maveje i cili ka firmosur nje kontratë 2 vjecare me bardh e blut.

Maveje shihet si zevëndesuesi i Akua e Merveil qe u shiten tek e Lask Linz Getafe.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.