A do të ketë supriza nga “Tifozat Kuqezi” në Kopenhagen?

0
SHPËRNDAJE

 

11986472_868570896556785_4174963178399588335_nNjihen si pjesë e pandarë e skuadrës përfaqësuese, ndonjëherë njihen edhe për supriza të vecanta me koreografi dhe dekore të ndryshme. Janë ata Tifozat KuqeZi, të cilët pritet të jenë të shumtë edhe në Danimarkë. Disa mund të ngelin edhe jashtë stadiumit, por sërish zemra e tyre do të jetë në brëndësi të stadiumit. Ata janë organizuar duke udhëtuar nga drejtime të ndryshme, me makin apo avion, cfarë rëndësie ka, rëndësi ka që të jenë gjithnjë në support të djemëve kuqezi, të cilët sot më shumë se kurrë në aktin final kanë nevoj për përkrahje. Sic e shikoni edhe në foton lidhëse të artikullit, ata kanë nisur përgatitjet, madje flitet se do të ketë supriza, flakdan, mesazhe, por nuk përjashtohet ndonjë suprizë e vecantë. Të presi dhe të shohim, por në rradh të parë urojmë që kombëtarja jonë të arrijë një rezultat pozitiv.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.