Abazaj :Pjesa e pare ishte për tu harruar

0
SHPËRNDAJE

Më i miri i sfides Laci-Luftetari Kristal Abazaj flet per “supersport”

Ne pjesen e pare skema nuk ishte e përshtatshme pasi un dhe Bregu ishim sulmues pykë ,
Ne te dyten ishim ne krah aty kur bejme me mire , more lojen ne kontroll . Pjesa e pare ishte për tu harruar

Per Golin apsaq te Bregut ja sherbeva se mendova ishte pozicion i rregulltë , nqs do ta dija do ta godisja topin vetë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.