Abrashi zverdhet në fitoren e Freiburg

0
SHPËRNDAJE

abrashiAmir Abrashi ishte sërish titullar sot për skuadrën e tij Freiburg e cila u përball me Dusseldorf. Miqtë fituan me rezultatin 1-2 dhe e shohin veten në vendin e dytë të Bundesligës 2 duke qenë se kanë fituar 3 nga 4 ndeshjet e luajtura deri më tani. Mesfushori i Kombëtares Shqiptare ka qenë titullar dhe ka luajtur 90 minuta duke u ndëshkuar edhe me karton të verdhë në fund të takimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.