Ademir Riberio gati për Laçin. Shtyhet operacioni

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi Brazilian i Laçit Ademir Riberio rikthehet në dispozicion të trajnerit Gentian Mezani , për ndeshjen e radhës me Partizanin.

Riberio u dëmtua pak javë më parë , dhe pas vizitave mjeksore mjekët vendosën se ai duhet të kryente një operacion për tu kthyer në fushë pas dy muajve.

Ditën e sotme “sporteskpres” shkruan se braziliani do të rikthehet në fushën e lojës , ndërsa operacioni do kryhet pas mbarimit të fazës së dytë , pasi nuk është shqetësues dhe nuk përben rrezik për aktivizimin e tij.

Ademir Riberio

S'KA KOMENTE

Comments are closed.