Adio Sormani !

0
SHPËRNDAJE

adolfo_sormani_and_agustin_torassa_press_conf_partizani_2_aug2016Trajneri italian i Partizanit tashmë s’është më pjesë e këtij klubi. Adolfo Sormani dhe të kuqtë kanë zyrtarizuar divorcin. Klubi ka bërë të ditur në faqen zyrtare dicka të tillë. Sormani është kontestuar nga tifozeria pak kohë më parë, ndërkohë që njihet për problemet e tij me një nga idhujt e tifozerisë si futbollisti Mentor Mazrekaj. Tashmë stërvitjen e rradhës e ka drejtuar Sulejman Starova.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.