Adnan Januzaj flet për aventurën e tij të re me “Macet e Zeza”

0
SHPËRNDAJE

januzaj-sunderland
Lojtari me kombësi shqiptare Adnan Januzaj është shprehur i lumtur me kalimin e tij tek ‘Macet e zeza’ pasi aty ka gjetur ish-trajnerin e tij David Moyes.

“Trajneri më ka dhënë mundësinë që të vij këtu dhe ta tregoj veten. Dua të luaj dhe mezi pres të punoj përsëri me Moyesin”.
“Më ka pëlqyer stili i lojës së ekipit të tij, ai më ka dhënë shumë liri dhe besim. Nëse keni besim atëherë mund të realizoni gjërat siç duhet”, ka thënë Januzaj.

Pritet të shihet a do ti bashkohet përfaqësueses së drejtuar nga Albert Bunjaku apo do vazhdojë të presë ftesat nga Belgjika.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.