Agim Canaj teston Bylisin e tij përballë Pogradecit

0
SHPËRNDAJE

 

11796194_833663716751055_6837322070750722083_nSot në Pogradec Bylisi i Ballshit do të  zhvillojë një  ndeshje miqësore ndaj Pogradecit vëndës. Ballshiotët ishin nisur drejtë  Ohrit pë r të zhvilluar fazën përgatitore, por tashmë ata ndodhen në Pogradec dhe është  menduar nga ana e stafit teknik një  miqësore ndaj vëndësve për të parë gjendjen e skuadrës. Trajneri Agim Canaj do të  shikoj edhe një herë  gjendjen e skuadrës së tij në  këtë  miqësore. Ndërkohë  që  Pogradeci nën drejtimin e Gentjan Stojkut do të  kërkoj të bëjë  suprizën këtë  sezon në Kategorinë e Parë .

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.