Agolli, helm në shërbet për Partizanin

0
SHPËRNDAJE

2014-15 dnipro-karabakh 0-1 europa league
Agolli ne Europa League

Përvec se një ish-lojtar i dalluar te Tirana në të kaluarën, Ansi Agolli mbetet edhe një “Fanatics” i pashoq dhe një deklaratë e tij para derbit nuk mund të mungonte.

“Partizani më kujton paradat e 1 Majit, kohën kur njerëzit parakalonin me yll në ballë në nderim të Partisë së Punës,” – ka thënë Agolli që njëkohësisht ka pranuar se kundërshtarët “e urryer” kanë ende shanse reale për titull.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.