Agolli kalon turin

0
SHPËRNDAJE

agolliAnsi Agolli është aktivizuar 90 minuta në ndeshjen që Karabaku barazoi në transfertë me Dudelanzh.

Skuadra luksemburgase shënoi e para, por në fund Karabaku barazoi duke kaluar në turin e tretë të Champions League.

Ndeshjen e parë Karabaku e kishte fituar me rezultatin 2-0, dhe çështja e kualifikimit ishte thuajse e mbyllur,

Në turin tjetër skuadra azere do të përballet e çekët e Viktoria Plzen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.