Agolli pranë një ekipi shqiptar?

0
SHPËRNDAJE

13238895_10209546702534442_2262915692954981401_n
Ansi Agolli

Kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Ansi Agolli po zhvillon sezonin e tij të shtatë në Azerbajxhan, te Karabakh, ku ka arritur një numër të madh suksesesh si fitim kupash e kampionatesh por edhe pjesemarrje të shpeshtë në kupat europiane ku ka bërë jo rrallë figurë të mirë edhe përballë emrave të njohur kontinentalë.

Por cdo gjë e ka një fund dhe edhe aventura azere për 34 vjecarin mund të jetë pranë fundit. Burime pranë gazetes Panorama Sport bëjnë të ditur se për Agollin po interesohet fort Shkëndija e Tetovës ndërsa ende nuk dhet se sa kanë avancuar përpjekjet e ekipit shqiptar për ta bërë të tyrin lojtarin e Kombëtares sonë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.