Agolli thyen rekordin e rrallë

0
SHPËRNDAJE

943746_1702988583308482_554976607517990346_n
Agolli dhe Teli duke u shpallur kampione

Mbrojtesi i Kombetares sone, Ansi Agolli luajti ndeshjen nr. 228 per ekipin azerbajxhanas te Karabakh duke u bere keshtu lojtari i huaj me me shume ndeshje per kete klub e duke thyer rekordin e meparshem qe mbahej nga nje tjeter mbrojtes shqiptar, Admir Teli me 227. Ne kampionat Agolli ka luajtur 168 ndeshje, 17 ne kupe si dhe 43 here ne kupat Europiane.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.