Agolli titullar ndaj Rudar në Ligën e Kampionëve

0
SHPËRNDAJE

14369822235894460029_1000x669Futbollisti i kombëtares Ansi Agolli, ka qenë titullar ndaj Rudar nga Mali i Zi, në sfidën e ditës së mërkurë në Baku të Azerbajxhanit. Ekipi i Karabakut, ku aktivizohet edhe Admir Teli, por që nuk luajti në këtë sfidë, ka pasur shumë raste përpara portës mike, por në fund rrjetat ngelën të paprekura dhe sfida u mbyll me rezultatin e bardhë 0-0.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.