Agostineli kërkon të “rrëmbejë” këtë lojtar nga Partizani

0
SHPËRNDAJE

Atanda në ndeshjen ndaj Laçit
Atanda në ndeshjen ndaj Laçit

Atanda është dëshira e Agostinelit për skuadrën e Skënderbeut. Por sigurisht lojtari është i mbërthyer në kontrat me të kuqtë. Ka filluar një luftë e ftohtë ne merkato midis Skënderbeut dhe Partizanit. Rivalitet në fushë, rivalitet edhe jashtë saj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.