Agostinelli: “Gjithçka vendoset brënda dy javësh”

0
SHPËRNDAJE

Andrea Agostinelli
Andrea Agostinelli

Andrea Agostinelli/ Këto janë ndeshje të vecanta sepse përballë skuadrave të vogla në fillim duhet të kesh durim për të shkuar deri te goli. Sukaj po bën gjëra të mëdha ndërsa Agustin Torrasa mbetet shumë i rëndësishëm për ne. Po zhvillon një kampionat të madh por po i mungon vetëm goli. Dëshirojmë t’u dhurojmë tifozëve një kënaqësi të dyfishtë ndaj Tiranës.”

“Derbi është shumë i vështirë shpresojmë që githcka të shkojë mirë. Besoj se do të jetë një ndeshje e madhe. Fjalët vlejnë pak në këto momente. Sigurisht që në dy ndeshjet e ardhshme do të vendoset shumë. Fillimisht kemi derbin dhe më pas Bylisin. E lashë Sukajn 90 minuta duke shfrytëzuar formën e mirë që po kalon në mënyrë që të shënonte dhe ai e bëri shumë mirë detyrën e tij”, u shpreh Agostinelli për SuperSport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.