Agostinelli: Një moment jo, do vazhdoj te Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

andrea-agostinelliTrajneri i Skënderbeut, pas ndeshjes me Flamurtarin, në prononcimin për SuperSport, dhënë gazetarit Alban Xhihani, u shpreh se është një moment jo për ekipin e tij dhe gjithashtu thekson se ai do ta vazhdojë punën e tij tek Skënderbeu.

Është një moment jo. Krijojmë, shkojmë te porta por nuk shënojmë. Do e kalojmë këtë situatë”

Jam i rrezikuar, e kam lexuar në media. Kam besimim e presidencës. Unë do vazhdoj të punoj”,-mbylli prononcimin e tij, trajneri i Skënderbeut, Andrea Agostinelli. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.