Agostinelli vendos për Sebino Plakun

0
SHPËRNDAJE

agostineli prezantim
Agostinelli

Sebino Plaku nuk do të largohet nga Skënderbeu, dhe kjo pasi trajneri Agostinelli ja ka kërkuar diçka të tillë presidentit Takaj, shkruan Panorama Sport. Paraqitjet e sulmuesit gjatë përgatitjeve e kanë bindur trajnerin italian, dhe në këtë mënyrë Tirana dhe Vllaznia duhet të shohin për ndonjë tjetër sulmues që të përforcohen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.