Ajeti fitimtar në derbin e shqiptarëve

0
SHPËRNDAJE

 

ajeti kunder varezesTorino dhe Piza janë përballur në mbrëmjen e së mërkurës në Kupën e Italisë. Arlind Ajeti pas një mungese të gjatë, ishte tilluar kësaj rradhe. Ndërkohë që në krahun tjetër edhe Cani dhe Ujkani ishin pjesë e Pizës. Pas 90 minutave të mbyllura 0-0, në shtesë është Ljajic, Maski Lopez dhe më pas edhe Boje e Belloti që dërgojnë shifrat në 4-0 duke I dhënë kualifikimin torinezëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.