Ajeti fiton trofeun e parë me Torinon

0
SHPËRNDAJE

13658927_1005018562949299_8405926302035504605_nArlind Ajeti ka ngritur trofeun e turneut “Eusebio” për nder të lojtarit të famshëm të Kombëtares portugeze. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ishte pjesë e Torinos në takimin përkujtimor të zhvilluar në “Estádio do Sport Lisboa e Benfica” ndaj Benfikës, takim që përfundoi në 1-1 dhe falë saktësisë në gjuajtjet e penalltive fituan italianët 5-4.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.