Ajeti huazohet në Zvicër

0
SHPËRNDAJE

Albian Ajeti
Albian Ajeti

Augsburg e Bundesligës gjermane e huazon Albian Ajetin për një vit në Zvicër pasi nuk pati hapësirë aktivizimi. Albiani është njëri nga tre vëllezërit Ajeti dhe e ka nisur karrierën te akademia e Basel në Zvicër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.