Ajeti zhgënjen, por jo Torino

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Torinos ka arritur të barazoj 2-2 në Firence ndaj Fiorentinës vendëse. Violat shënuan 2 herë duke qenë në avantazh dhe të sigurtë për fitoren e tyre. Ndërkohë që në pjesën e dytë pas daljes së Ajetit ndeshja mori një tjetër rrjedh dhe skuadra e Mihajlovic arriti të barazoj shifrat. Duhet thënë se ky takim nuk ishte aspak pozitiv për mbrojtësin kuqezi, i cili me disa gabime për pak sa ndëshkoi skuadrën e tij. Për këtë arsye edhe trajneri e zëvëndësoi pjesën e dytë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.