Ajo që mungonte!

0
SHPËRNDAJE

Mungonte vetëm një foto me fanelën e Hamburgut për të zyrtarizuar bashkëpunimin midis palëve. Mërgim Mavraj, mbrojtësi kuqezi tashmë nga janari 2017 dhe deri më qershor të 2019-tës do të jetë pjesë e Hamburg. “Mezi pres t’i bashkohem ekipit në janar.”- bënë të ditur Mavraj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.