Akord me Skënderbeun, firmos te Partizani

0
SHPËRNDAJE

Edon Hasani dhe Gledi Mici duke festuar par ndeshjes
Edon Hasani dhe Gledi Mici duke festuar par ndeshjes

Gledi Mici pritet të jetë lojtar i Partizanit sezonin e ardhshëm, dhe pritet të zyrtarizohet javën e ardhshme.

Lojtari ishte në bisedime edhe me Skënderbeun që i kish bërë ofertën e vet, por janë “demat”ata që e kanë fituar këtë duel merkatoje bëjnë me dije burime të minuta90.com.

Një afrim shumë cilësor i Partizanit, pikërisht në krahun e majtë të mbrojtjes ku ata kishin mjaft nevojë pasi kanë në ekip vetëm Kalarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.