Aksident fatal në Spanjë, disa të vdekur (video)

0
SHPËRNDAJE

Të paktën gjashtë vetë kanë ngelur të vdekur nga aksidenti nga një garë me makina në Carral të Spanjës. Të shtunën në mbrëmje rreth orës 20:00, një nga makinat sportive fluturoi jashtë rrugës e mbi spektatorët duke vrarë gjashtë vetë dhe plagosur të paktën dhjetë të tjerë, disa prej tyre me rrezik për jetën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.