Aksidentohet Silvio Berlusconi FOTO

0
SHPËRNDAJE

Serie A/ Gjërat duket se shkojnë mirë për ekipin e Milan, por jo për presidentin e tyre, Silvio Berlusconi. “Cavalieri” është aksidentuar lehtë teksa udhëtonte me jahtin tij luksoz. Ish-kryeministri italian ka marrë një plagë sipërfaqësore në kokë, dhe duket se nuk përbën asnjë problem për të.

Fotot e Berlusconit pas aksidentit

image
image
image
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.