Akuzat e Roland Peqinit, Kukësi padi ndaj lojtarit

0
SHPËRNDAJE

 

downloadFutbollisti Roland Peqini, pasi ka marrë dokumentacionin e duhur nga ekipi i Kukësit, duke qenë një lojtar i lirë, tashmë është me probleme të reja mbi shpinë. Klubi verior duket se nuk e ka gëlltitur siç duhet mungesën e respektit dhe akuzat e lojtarit në profilin e tij facebook kur ka bërë të ditur se klubin kukësian e udhëheqin njerëz që s’kanë lidhje me futbollin.

Tashmë është hapur një padi penale ndaj lojtarit që pritet të përballet ligjërisht me ish-klubin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.