Alarm Salihi!

0
SHPËRNDAJE

 

salihiHamdi Salihi mund të mungoj në sfidën e rradhës ndaj Luftëtarit nesër në Gjirokastër. Sipas “Panorama Sport”, sulmuesi është dëmtuar në seancën stërvitore dhe me 90% nuk do të jetë në urdhërat e trajnerit Agostineli. Ai ka pësuar një tërheqje. Por në rradhët e kampionëve ka edhe mungesa të tjera dhe dyshime.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.