Alarmohet Tirana!

0
SHPËRNDAJE

 

Gentjan Muça
Gentjan Muça

 

Gentian Muca la fushën e lojës si pasojë e një dëmtimi ndaj Flamurtarit në ndeshjen e fundit. Lojtari në fjalë konsiderohet si një nga pikat më të forta të bardhebuve dhe tashmës aktivizimi i tij mbetet në dyshim për 4 sfidat e mbetura për vitin 2016. Pritet të jetë rezonanca magnetike ajo që do të përcaktoj shkallën e problemit të Mucës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.