Alban Hoxha shtyn operimin, Ekuban gati për superndeshjen

0
SHPËRNDAJE

Kaleb Ekuban mungoi ndaj Korabit për shkak të një dëmtimi, por do të jetë gati për ndeshjen e radhës me Skënderbeun.

Rikthimi i tij gëzon Stavorën, pasi sulmuesi është një nga lojtarët më në formë dhe po udhëheq skuadrën në vijën e parë të sulmit.

Ndërkohë, kapiteni Alban Hoxha, ka një problem me gjurin, për të cilin mjekët i kanë rekomanduar operimin.

Por, gardiani po e shmang atë, kjo për shkak se dëshiron të shfrytëzoje mungesën e Etrit Berishës dhe të jetë gati të luaje me Kombëtaren .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.