Alban Meha humb penalltinë dhe ndeshjen (video)

0
SHPËRNDAJE

Vetë e ka fituar dhe po vetë e ka humbur 11-metërshin snajperi Alban Meha që këtë herë nuk qëlloi në shenjë duke e nxjerrë topin jashtë vijës fundore. E megjithatë nuk është ndonjë gabim me rëndësi teksa ka qenë thjesht një takim miqësor ku Konyaspor ku luan mesfushori shqiptar u vu përballë Gaziantep në fushën e këtyre të fundit. Takimi u mbyll me fitoren e vendasve me rezultatin 1-0.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.