Alban Meha me ekipin e ri

0
SHPËRNDAJE

meha
Transferimi te klubi arab ishte i sigurt para pak muajve, kur mesfushori shqiptar i dha fund kontrates me Konjasporin, për shkak të ofertës shumë më të lartë financiare nga Al Nasr.
Edhe pse në qershor Al Nasr ndryshoi mëndje për ta blerë shiptarin dhe gjithçka mbeti pezull, aq sa u raportua se Meha do të rinovonte me Konjasporin.
Megjithatë, sot Meha ka postuar në Facebook disa foto ku dukej se kishte mbërritur në ekipin e ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.