Alban Meha, supergol nga goditja e dënimit dhe festim me shqiponjë (Video)

0
SHPËRNDAJE

mehaPas dy assisteve në dy ndeshjet e para të kampionatit turk, Alban Meha ka gjetur edhe golin e parë në Superligën Turke. Skuadra e tij Konyaspor është përballur mbrëmjen e sotme me Galatasaryin dhe Meha ka shënuar golin e barazimit momental për skuadrën e tij. Një goditje dënimi nga rreth 25 metra largësi e ekzekutuar në mënyrë perfekte nga mesfushori i Kombëtares Shqiptare që kalon topin sipër murit mbrojtës dhe topi shuhet në rrjetë.

Ju ftojmë të ndiqni videon e golit të shënuar:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.