Albert Bunjaku shënon gol në barazimin e St.Gallen

0
SHPËRNDAJE

bunjakuSulmuesi i Kombëtares Kosovare të Futbollit Albert Bunjaku i cili aktivizohet në radhët e St.Gallen, ka shënuar ditën e shtunë kundër Young Boys duke i dhënë avantazhin skuadrës së tij. Ky ishte goli i parë për sulmuesin kosovar në 3 ndeshje të luajtura deri më tani. Skuadra e tij St.Gallen udhëhiqte deri në minutën e 89-të kur është barazuar nga një 11-metërsh i shënuar nga Gajic për Young Boys. Albert Bunjaku ka bërë një paraqitje shumë të mirë dhe ka rrezikuar disa herë portën kundërshtare.

Në vijim ju sjellim videon e golit të shënuar nga Albert Bunjaku :

https://www.youtube.com/watch?v=QwhaiJhTI7s

S'KA KOMENTE

Comments are closed.