Alex një hap pranë firmës

0
SHPËRNDAJE

As Roma 24/01/2015 - campionato di calcio serie A / Lazio-Milan / foto Antonello Sammarco/Image Sport nella foto: Alex
Alex te Milan (Foto: Antonello Sammarco/Image Sport)

Mbrojtësi brazilian Alex e ka mbyllur kapitullin e tij te Milan dhe është shumë pranë rikthimit te Santos, në kampionatin brazilian. Diskutimet për 34 vjecarin kane shkuar mirë dhe duket se Alex do të firmosë për një vit te Santos me të rinovimi edhe një vit tjetër (1+1).

S'KA KOMENTE

Comments are closed.