Ali Soue, 23-vjeçari i Kievos borxh tek Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Ali Soue, 23-vjeçari i Kievos, do t’i bashkëngjitet skuadrës së Skënderbeut në huazim, pasi palët kanë gjetur marrëveshjen mes tyre raportohet në “Sportnews” në Supersport.

Sulmuesi nga Gambia, sezonin e shkuar ka shënuar 6 gola me Vibonezen në Lega Pro.

Më parë ai ka veshur fanellën e Juve Stabias, Peskarës, Latinës, Modenës, Leçec dhe Pratos. Pas Vujoviç, ky është sulmuesi i dyt ëqë korçarët afrojnë në ekip.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.