Almaty-Teuta , durrsakët kapitullojnë që në pjesën e parë

0
SHPËRNDAJE

teuta2
Teuta është duke pësuar humbje të pastër pas pjesës së parë në ndeshjen ndaj Almatyt.

Skuadra kazake po i mposht durrsakët 2:0, me golat e Gohou dhe Bakajev.

Në këtë mënyrë, Almaty e siguron kualifikimin tutje, pasi që edhe në Shqipëri ka fituar 1:0.

Kjo ndeshje po zhvillohet në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për në Europa League.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.